Zasięg działania

Zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę w Zielonce

Co zrobić, by nawozy naturalne zostały właściwie zagospodarowane?

 

Jeśli chcesz, by nawozy naturalne powstające w Twoim gospodarstwie zachowywały swoje właściwości, musisz pamiętać o tym, by odpowiednio je gromadzić, przechowywać, a następnie rozprowadzać. Dzięki temu będą one maksymalnie wydajne i wspomogą rozwój roślin na terenie gospodarstwa zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

O czym warto pamiętać  przy postępowaniu z nawozami płynnymi, takimi jak gnojówka i gnojowica?

  1. Odpowiednie przechowywanie w przeznaczonych do tego zbiornikach – warto postawić na zbiorniki wysokiej jakości, gdyż gwarantują one szczelność i brak kontaktu nawozu ze środowiskiem zewnętrznym. Ogranicza się w ten sposób straty azotu, który jest bardzo cennym składnikiem wzbogacającym glebę.

  2. Wykonywanie pomiarów – badanie próbek nawozów w celu określenia optymalnego stężenia i odpowiedniej ilości nawozu rozprowadzanego na danym terenie.

  3. Właściwe rozprowadzanie nawozu – przy użyciu stworzonych do tego wozów asenizacyjnych wyposażonych w łyżki rozbryzgowe.

Jeśli zadbasz o wszystkie te kwestie, nawozy naturalne, które powstają w Twoim gospodarstwie, zostaną właściwie i wydajnie zagospodarowane zgodnie ze swoim przeznaczeniem i potencjałem.

Zielonka – zbiorniki na gnojówkę i gnojowice dla gospodarstw

Jeśli w okolicach Zielonki poszukujesz szczelnych zbiorników betonowych do przechowywania gnojówki i gnojowicy, zgłoś się do radomskiego producenta Ekobet. Oferujemy produkty najwyższej jakości wykorzystywane w dziesiątkach gospodarstw na terenie całej Polski.
Skontaktuj się z nami i poznaj pełną ofertę – zapraszamy!