Zasięg działania

Zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę w Józefowie

Przechowuj nawozy płynne w specjalnie do tego stworzonych zbiornikach.

 

Nawozy organiczne są powszechnie stosowane w rolnictwie, ponieważ są skuteczną metodą użyźniania gleb i poprawiania ich struktury. Ich dodatkową zaletą jest to, że powstają bezpośrednio w gospodarstwach, które specjalizują się także w hodowli zwierząt. W związku z tym zamiast traktować je jako odpady można z nich zrobić duży użytek, stawiając na oszczędność, wydajność i przede wszystkim ekologię.

Jakie są rodzaje nawozów organicznych stosowanych w rolnictwie? Warto wśród nich wymienić między innymi:

  • obornik,

  • gnojówkę,

  • gnojowicę,

  • kompost,

  • pomiot ptasi (obornik drobiowy),

  • torf.

Najbardziej cenionym wśród nich, głównie ze względu na właściwości, stosunkową łatwość przechowywania i rozprowadzania po nawożonych terenach, jest obornik. Pozostałe niestety często sprawiają problemy, zwłaszcza dotyczące ich przechowywania. Mowa tu na przykład o gnojówce i gnojowicy, które są nawozami płynnymi. Gromadząc je zatem w gospodarstwie, musimy zadbać o odpowiednie szczelne i zamykane zbiorniki, przeznaczone specjalnie do tego celu.

Na szczęście zaopatrzenie się w nie w okolicach Józefowa nie jest trudne, ponieważ na terenie województwa mazowieckiego swoje produkty oferuje firma Ekobet.

Józefów – jakie zbiorniki betonowe są tu dostępne?

Specjalizujemy się w produkcji zbiorników betonowych do przechowywania gnojówki i gnojowicy, deszczówki i innych substancji płynnych, a także szamb jedno-, dwu – i trzykomorowych. Zachęcamy do kontaktu z nami i dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą dla Józefowa i okolic.