Zasięg działania

Szamba szczelne betonowe Sokołów Podlaski

Jeśli jesteś mieszkańcem Sokołowa Podlaskiego, a potrzebujesz zbiornika na szambo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Ekobet. Po kliknięci zakładki na naszej stronie internetowej odnajdziesz obrazy produkowanych przez nas zbiorników.

Sokołów Podlaski położony w województwie mazowieckim od lat przyciąga turystów inspirującymi zabytkami takimi jak : Pałac Murowany z 1857 roku, czy też klasycystyczna dzwonnica z XIX wieku. To tutaj również znajduje się znakomity Sokołowski Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Jeśli jesteś mieszkańcem Sokołowa Podlaskiego, a potrzebujesz zbiornika na szambo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy
Ekobet. Po kliknięci zakładki na naszej stronie internetowej odnajdziesz obrazy produkowanych przez nas zbiorników. Jeśli klikniesz prawym przyciskiem na danej ilustracji zostaniesz przeniesiony do aktualnych naszych zbiorników.

Polecamy szamba betonowe, ponieważ są niebywale szczelne, dlatego też idealnie sprawdzają się na każdego rodzaju gruncie. Szambo, czy to w Sokołowie Podlaskim, czy też innym mieście powinno zachować odpowiednie odległości. 5 metrów powinno dzielić szambo od okien oraz drzwi, natomiast 15 metrów to odległość, którą należy zachować od studni oraz granicy działki. Pamiętajmy, iż szambo posiada fermentujący skład, dlatego też należy zakupić dodatkowe środki do dezynfekcji. Lokalizację szamba powinniśmy uprzednio zaznaczyć na planie zagospodarowanie działki. Zgłoszenie musi być złożone co najmniej 30 dni przed rozpoczęciem budowy. Powinno ono określać rodzaj, zakres oraz sposób wykonywania prac budowlanych.

Jeśli chciałbyś, abyśmy zamontowali wybrany przez Ciebie zbiornik, zapraszamy do kontaktu.