Zasięg działania

Szamba szczelne betonowe Grójec

Niewielka miejscowość w województwie mazowieckim- Grójec zwykle jest kojarzona z najważniejszym polskim regionem uprawy i przetwórstwa jabłek. Tradycja uprawy tego drzewa owocowego sięga aż do XVI wieku. Jeśli i Ty jesteś mieszkańcem tego wspaniałego miejsca, a planujesz wybudować dom, musisz pamiętać o kilku ważnych aspektach.

Niewielka miejscowość w województwie mazowieckim- Grójec zwykle jest kojarzona z najważniejszym polskim regionem uprawy i przetwórstwa jabłek. Tradycja uprawy tego drzewa owocowego sięga aż do XVI wieku. Jeśli i Ty jesteś mieszkańcem tego wspaniałego miejsca, a planujesz wybudować dom, musisz pamiętać o kilku ważnych aspektach. Prócz wyznaczenia miejsca na nieruchomość, musimy ustalić także, gdzie będzie znajdował się garaż oraz w jaki sposób będziemy odprowadzać ścieki z naszego domu. Szambo, czy oczyszczalnia to
podstawowe pytanie.

Zdecydowanie się na wybudowanie szamba betonowego w Grójcu, jest relatywnie tanim rozwiązaniem. Tego typu zbiorniki można wybudować w zasadzie na każdego rodzaju gruncie, a ponadto ich szczelność zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Szambo szczelne w Grójcu musi jednak zachowywać odpowiednie odległości od budynku mieszkalnego. 15 metrów musi oddzielać szambo w Grójcu od granicy działki.
Pamiętajmy, iż ścieki to prawdziwa bomba fermentująca, dlatego też powinniśmy zainwestować w dodatkowe środki do dezynfekcji. Szamba, czyli bezodpływowe zbiorniki na nieczystości ciekłe najczęściej wstawia się jako gotowe do wykopu. Wywóz ścieków powinien odbywać się co dwa tygodnie. Z danych statystycznych wynika, iż rodziny z dziećmi produkują znacznie więcej nieczystości niż pary bezdzietne.

Jeśli potrzebujesz zbiornika na szambo zapoznaj się z naszą ofertą. Nasze produkty spełniają wszelkie normy oraz atesty.