Zasięg działania

Szamba betonowe szczelne Wyszków

Mając w planach budowę domu, należy uprzednio przemyśleć każde element, który rozmieścimy na naszej działce. Istotne jest, aby prócz miejsca na dom, oczko wodne, czy też garaż odnaleźć idealne położenie na szambo. Mieszkając w Wyszkowie, czy też innym mieście warto także poznać wytyczne, które mają dotyczyć umieszczenia pojemnika na szambo.

 Mając w planach budowę domu, należy uprzednio przemyśleć każde element, który rozmieścimy na naszej działce. Istotne jest, aby prócz miejsca na dom, oczko wodne, czy też garaż odnaleźć idealne położenie na szambo. Mieszkając w Wyszkowie, czy też innym mieście warto także poznać wytyczne, które mają dotyczyć umieszczenia pojemnika na szambo.

 Zgodnie z przepisami szambo szczelne na przykład w Wyszkowie musi być oddalone od domu o około 5 metrów. Odległość pokryw, wentylów, czy też wylotów ze zbiorników bezodpływowch powinna wynosić co najmniej 15 metrów od okien i drzwi zewnętrznych do pomieszczeń przeznaczonych na pobyt ludzi oraz do magazynów produktów spożywczych.

 Ponadto od granicy działki sąsiedniej, drogi, ulicy lub ciągu pieszego zalecana odległość to 7,5 metra. Kryte zbiorniki bezodpływowe na nieczystości ciekłe lub kompostowniki o większej pojemności muszą być oddalone o 2 metry. Szamba betonowe mieszkając na przykład w Wyszkowie możesz zakupić dzięki firmie Ekobet. Wyszkowo prócz dobrze rozwiniętej sieci kanalizacyjnej jest także doskonałym miejscem do odpoczynku. To tutaj znajduje się : Browar z XIX wieku, Pałac w Rybienku Starym oraz Willa z kresu międzywojennego. Jeśli jesteś mieszkańcem tego miasta, a potrzebujesz szamba szczelnego, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Ekobet.

Posiadamy zbiorniki jednokomorowe, jednolite, dwukomorowe dwuczęściowe, zbiorniki jednolite trzykomorowe.