Zasięg działania

Szamba betonowe szczelne Płońsk

Płońsk leżący w województwie mazowieckim od lat przyciąga do siebie turystów niebanalną historią oraz inspirującymi zabytkami. Jeśli jesteś mieszkańcem Płońska i planujesz w najbliższym czasie budowę domu, warto uprzednio się zastanowić w jaki sposób będziemy odprowadzali ścieki z naszego domu. Szambo, czy oczyszczalnia?

Płońsk leżący w województwie mazowieckim od lat przyciąga do siebie turystów niebanalną historią oraz inspirującymi zabytkami. To tutaj można ujrzeć : wczesnośredniowieczne grodzisko, które jest pozostałością XI-wiecznego grodu, czy też zespół cmentarza parafialnego.

Jeśli jesteś mieszkańcem Płońska i planujesz w najbliższym czasie budowę domu, warto uprzednio się zastanowić w jaki sposób będziemy
odprowadzali ścieki z naszego domu. Szambo, czy oczyszczalnia?

Doskonałym rozwiązaniem stają się szamba szczelne, zwane inaczej betonowymi. Są relatywnie tanie, dlatego też tego typu szamba cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców nie tylko Płońska. Zgodnie z przepisami szambo musi być oddalone minimum 5 metrów od okien, a także drzwi. Ponadto 15 metrów powinno oddzielać od studni oraz od granicy działki. Szamba szczelne na przykład w Płońsku to inaczej bezodpływowe zbiorniki, które zwykle wstawia się jako gotowe do wykopu. Dzięki temu są niebywale szczelne.

Jeśli nadal nie wiesz, który zbiornik wybrać serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Doradzamy, iż wielkość pojemnika na szambo musi być ściśle uzależniona z ilością osób, które są w danej rodzinie. Rodziny z dziećmi produkują znacznie więcej ścieków.
Decydując się na budowę szamba na przykład w Płońsku, warto także wyposażyć się w środki do dezynfekcji.

Lokalizacja szamba powinna być zaznaczona na planie zagospodarowania działki.