Zasięg działania

Szamba betonowe szczelne Piastów

Zgodnie z wymogami szambo powinno być oddalone o około 5 metrów od okien i drzwi. Odległość można normalizować, ale tylko i wyłącznie na terenie budowy jednorodzinnej po uprzednio uzyskanej zgodzie z Urzędu Gminy.

Będąc w Piastowie, leżącym w powiecie Pruszków, w województwie mazowieckim nie sposób nie zauważyć Instytutu Przemysłu Gumowego „Stomil” powstałego już w 1973 roku. To tutaj znajduje się również Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej oraz Obelisk gen. Leopolda Okulickiego.

 Jeśli jesteś mieszkańcem tego miasta, a planujesz budowę domu niezbędne okaże się określenie w jaki sposób będą odprowadzane ścieki.

Szambo, czy oczyszczalnia?

Szamba betonowe, czy to w Piastowie, czy też innym mieście są to przede wszystkim szczelne szamba.

Zgodnie z wymogami szambo powinno być oddalone o około 5 metrów od okien i drzwi. Odległość można normalizować, ale tylko i wyłącznie na terenie budowy jednorodzinnej po uprzednio uzyskanej zgodzie z Urzędu Gminy. Szambo w Piastowie jest szczelnym i relatywnie tanim rozwiązaniem. Zbiorniki betonowe są na tyle wygodnym rozwiązaniem, iż potrafią dostosować się właściwie do każdych warunków gruntowych. Będą doskonałe także w warunkach, w których nie ma możliwości na odprowadzanie ścieków do gruntu lub rzeki. Budując szambo musimy być świadomi, iż w takim pojemniku występuje prawdziwe składowisko substancji organicznych, bakterii, wirusów oraz patogenów chorobotwórczych. Aby zapewnić sobie odpowiednią wentylację konieczne jest umieszczenie odpowietrzenia wprowadzonego co najmniej  0,5 m ponad poziom terenu.
Głównie jest to rura. Bezodpływowe zbiorniki zwykle stawia się jako gotowe do wykopu. Jeśli nie wiesz, który pojemnik na szambo wybrać sprawdź ofertę firmy Ekobet.