Zasięg działania

Szamba betonowe szczelne Milanówek

Jeśli właśnie kupiłeś działkę w miejscowości Milanówek i zamierzasz wybudować na niej dom musisz także pamiętać, aby uprzednio zrealizować wszelkie formalności dotyczące wybudowania szamba.

Jeśli właśnie kupiłeś działkę w miejscowości Milanówek i zamierzasz wybudować na niej dom musisz także pamiętać, aby uprzednio zrealizować wszelkie formalności dotyczące wybudowania szamba. Lokalizacja szamba powinna być zaznaczona na planie zagospodarowania działki. Jeśli natomiast zbiornika nie było na planie, zamiar wybudowania go należy zgłosić w starostwie. Taki dokument należy zgłosić 30 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia robót budowlanych. Powinniśmy w nim ująć rodzaj, zakres, sposób ich wykonania oraz datę
rozpoczęcia prac. Do takiego zgłoszenia należy załączyć oświadczenie o prawie do dysponowania nieruchomością.

Wybór szamba betonowego w Milanówku posiada wiele zalet. Przede wszystkim tego typu zbiornik możemy wybudować na każdego rodzaju gruncie. Szamba chociażby te w miejscowości Milanówek są także szczelne.

Pamiętajmy o odpowiedniej lokalizacji szamba. Zachowanie odpowiednich odległości jest podstawą do prawidłowego funkcjonowania kanalizacji. Szambo musimy umiejscowić minimum 5 metrów od okien oraz drzwi. 15 metrów – tyle powinno dzielić  szambo od granicy działki.

W naszej ofercie odnajdziesz liczne pojemniki na szambo. Wielkość dostosuj do indywidualnych potrzeb waszej rodziny. Z góry zakłada się, iż
rodzina z dziećmi produkuje więcej ścieków, niż pary bezdzietne. Jeśli nadal nie wiesz, który zbiornik wybrać, skontaktuj się z naszym doradcą.