Zasięg działania

Pruszków – zbiorniki na deszczówkę dla Twojej oszczędności

Wykorzystaj wodę deszczową w swoim domu, gospodarstwie lub ogrodzie!

 

Deszczowe mamy w tym roku lato. Dla jednych to bardzo zła wiadomość – zwłaszcza dla tych, którzy zaplanowali sobie wakacje nad morzem lub na Mazurach, licząc na słońce i wysokie temperatury. Innym jednak jest to na rękę – a mowa o ogrodnikach i właścicielach gospodarstw, którzy dzięki umiarkowanym temperaturom i sprzyjającym opadom nie muszą martwić się o susze, które co roku zagrażają ich zbiorom.

Na deszczowej pogodzie zyskują też ci, którzy wiedzą, jak wykorzystać wodę deszczową – a zatem osoby, które zainwestowały w instalacje zbierające deszczówkę i umożliwiające jej wykorzystanie w domu, gospodarstwie, na działce czy w ogrodzie.

Woda deszczowa może być wykorzystywana do podlewania roślin – choć w tym roku potrzeba podlewania jest znacznie ograniczona. Jednakże deszczówka ma też inne zastosowania. Przechowywana w odpowiednich zbiornikach, może być używana w domach – np. do spłukiwania toalet lub obsługi pomieszczeń gospodarczych, piwnic czy garażów, a także w gospodarstwach rolnych – np. do czyszczenia pomieszczeń i stanowisk dla zwierząt.

Jeśli posiadasz zbiornik na deszczówkę, z pewnością udało Ci się tego lata zaoszczędzić na wodzie z instalacji. Jeśli natomiast jeszcze go nie posiadasz – to dobry czas, żeby pomyśleć o jego montażu.

Zbiorniki na deszczówkę – Pruszków i okolice

Mieszkasz w Pruszkowie? Zamów pojemnik na wodę deszczową u nas, w Radomiu. Przetransportujemy zamówiony produkt we wskazane miejsce, a Ty już wkrótce będziesz mógł na własnej skórze poznać zalety płynące z jego instalacji. Wykorzystaj deszczowe lato! Skontaktuj się z nami – czekamy!