Zasięg działania

Piaseczno – znajdź w okolicy zbiorniki na deszczówkę

W jaki sposób najczęściej wykorzystuje się gromadzoną podczas opadów wodę deszczową?

Na zagospodarowanie gromadzonej w zbiornikach retencyjnych deszczówki jest wiele pomysłów. Możesz ją wykorzystać zarówno wewnątrz swojego domu, jak i w ogrodzie, na działce czy też w pomieszczeniach gospodarskich. W jaki sposób możesz to zrobić? Oto kilka najpopularniejszych zastosowań: 

  • Podlewanie ogrodu lub trawnika – zgromadzona deszczówka pozwoli oszczędzić wodę z instalacji, którą przeznaczylibyśmy na podlewanie roślin w bardziej suchych okresach. 
  • Czyszczenie i mycie pomieszczeń gospodarskich – np. obór czy innych budynków, zarówno na zewnątrz, jak i w środku. 
  • Czyszczenie i mycie zbiorników, pojazdów czy narzędzi wykorzystywanych w gospodarstwie, na działce lub w ogrodzie. 
  • Wykorzystywanie deszczówki w instalacjach sanitarnych – np. w toaletach lub niektórych kranach w pomieszczeniach gospodarczych (garażach, schowkach, piwnicach, kotłowniach i innych). 

Pomyśl, jak dużą oszczędność możesz osiągnąć dzięki temu ekologicznemu rozwiązaniu. Oczywiście na początku musisz dokonać pewnej inwestycji, po pewnym czasie jednak zwraca się ona w zupełności, a potem przynosi Ci jedynie zyski płynące z oszczędzania. 

 

 

Piaseczno – czy znajdziesz tu zbiorniki na deszczówkę?

 

Oczywiście, że tak! Siedziba naszej firmy znajduje się w Radomiu, jednak wszystkie zamówione u nas produkty jesteśmy w stanie przetransportować we wskazane miejsce. Jeśli więc jesteś mieszkańcem Piaseczna i chcesz zaopatrzyć się w zbiornik na wodę deszczową, skontaktuj się z nami już teraz. Przedstawimy Ci naszą ofertę i doradzimy wybór najbardziej trafnego produktu. Skontaktuj się z nami pod numerem: 698 938 098 lub 602 758 460