Zasięg działania

Kozienice – lokalny producent szamb betonowych

Jak wybrać odpowiednie dla potrzeb rodziny szambo betonowe? Oto kilka wskazówek.

Planując instalację szamba na swojej posesji, trzeba zdecydować o kilku kwestiach. Dokładna analiza potrzeb rodziny, która będzie korzystała ze zbiornika, oraz dostępnej na rynku oferty pozwoli podjąć trafną decyzję. Co należy w takim razie rozważyć?

  • Rodzaj materiału, z którego wykonane będzie szambo – na rynku dostępne są bowiem szamba betonowe, jak i szamba z tworzyw sztucznych. Różnią się od siebie ceną, eksploatacją, a także wytrzymałością.

  • Najbardziej stabilne będzie oczywiście szambo betonowe, któremu nie zaszkodzą wysokie wody gruntowe oraz upływ lat.

  • Pojemność zbiornika, która wpłynie na to, jak szybko będzie się on zapełniał, a zatem także i na to, jak będzie przebiegała jego eksploatacja. Warto wyliczyć, jak duże ilości ścieków powstają w danym gospodarstwie domowym i wybrać taki zbiornik, który nie będzie musiał być opróżniany częściej niż np. 14 dni.

  • Model zbiornika, czyli jego budowa, ilość komór, ilość części, z których składa się szambo.

  • Producent, czyli firma, u której składa się zamówienie na zbiornik. Warto zwrócić uwagę na referencje oraz przyznane produktom certyfikaty, by zyskać pewność o ich najwyższej jakości.

Producent szamb betonowych – oferta dla Kozienic i nie tylko

Szamba, które oferuje Ekobet, zamówić można zarówno w Kozienicach, jak i w innych częściach województwa mazowieckiego. Zajmujemy się produkcją szamb, a także ich transportem i instalacją na życzenie klienta.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie – zapraszamy do kontaktu.