Zasięg działania

Brwinów – zamów i zamontuj zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę

Jakie zasady wiążą się z przechowywaniem gnojówki, gnojowicy i innych nawozów naturalnych?

Składowanie i magazynowanie odchodów zwierząt gospodarskich to duże wyzwanie dla wszystkich osób prowadzących gospodarstwa rolne. Substancje te muszą być bowiem przechowywane tak, by w żaden sposób nie zagrażały:

  • pracującym w gospodarstwie ludziom;

  • zwierzętom gospodarskim;

  • środowisku naturalnemu.

Bezpieczeństwo to podstawa, choć liczy się także jakość wykonania, przekładająca się na wytrzymałość i użyteczność wykorzystywanych produktów.

Instalacje wykonywane na potrzeby składowania tych substancji muszą uniemożliwiać ich przedostawanie się na zewnątrz i stykanie się z otoczeniem. W przypadku substancji płynnych, takich jak gnojówka albo gnojowica, muszą to być zbiorniki szczelne i zamykane od góry. Pokrywa ma uniemożliwić dostęp powietrza, dzięki czemu płyny te nie będą traciły swoich cennych właściwości, które wykorzystywać można
w celu nawożenia gleb. Jeśli zaś chodzi i substancje o konsystencji stałej, czyli np. o obornik, powinien być on przechowywany na specjalnie przystosowanych do tego celu płytach, uniemożliwiających niekontrolowane przenikanie związków organicznych do gleby.

Zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę – dla mieszkańców Brwinowa i okolic

Odpowiednie atesty i certyfikaty jakości zagwarantują Ci, że zamówione przez Ciebie produkty będą bezpieczne i spełnią Twoje oczekiwania, a także zagwarantują maksymalne bezpieczeństwo otoczeniu. Jeśli chcesz mieć gwarancję niezawodności i wysokiej jakości, skontaktuj się
z nami. Wyprodukujemy zbiorniki na miarę Twoich potrzeb, przetransportujemy je we wskazane przez Ciebie miejsce i zajmiemy się ich profesjonalnym montażem. Zainteresowany? Zadzwoń do nas już teraz!