Zasięg działania

Szamba szczelne betonowe Kozienice

Niezależnie, czy mieszkasz w Kozienicach, czy też innym mieście nim rozpoczniesz budowę domu warto uprzednio rozplanować w jaki sposób będą odprowadzane ścieki z Twojego domu. Podstawowe pytanie brzmi- szambo, czy oczyszczalnia?

Niezależnie, czy mieszkasz w Kozienicach, czy też innym mieście nim rozpoczniesz budowę domu warto uprzednio rozplanować w jaki sposób będą odprowadzane ścieki z Twojego domu. Podstawowe pytanie brzmi- szambo, czy oczyszczalnia? Wybudowanie szamba na przykład w Kozienicach jest relatywnie tanie, ale to nie jedyne korzyści wynikające z budowy szamba betonowego. Niewątpliwie decydując się na tego typu rozwiązanie zapewniamy sobie szczelność zbiornika.

Szambo powinno być oddalone minimum 5 metrów od okien oraz drzwi budynku mieszkalnego. 15 metrów powinno oddzielać szambo od granicy działki. Odstępy te można regulować, ale tylko i wyłącznie po otrzymaniu zgody urzędu gminy. Kolejną cechą szamba betonowego jest jego łatwość dostosowywania się do danego terenu. Szamba powinno być szczelne tylko wtedy jest nie groźne dla środowiska. Warto wobec tego zainwestować w specjalne środki do dezynfekcji. Zatrucie może nastąpić natychmiast- nie wolno wchodzić do zbiornika, który nie został uprzednio oczyszczony. Lokalizacja szamba powinna być stosunkowo wcześniej zaznaczona na planie budowy. Zgłoszenie należy złożyć co najmniej 30 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia robót budowlanych.

Jeśli nadal nie wiesz, który zbiornik wybrać, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Ekobet. Dzięki nam wybierzesz idealny zbiornik, który wielkością doskonale dopasuje się do Twoich potrzeb.