Zasięg działania

Szamba ekologiczne

Szamba ekologiczne charakteryzują się kilkoma cechami, które sprawiają, że ich funkcjonowanie jest przyjazne środowisku oraz użytkownikom.

Szamba ekologiczne charakteryzują się kilkoma cechami, które sprawiają, że ich funkcjonowanie jest przyjazne środowisku oraz użytkownikom. Pierwszą z tych cech jest ich szczelność. Dzięki szczelnie zamontowanemu zbiornikowi żadne nieczystości nie wydobywają się z
niego i nie przenikają do gruntu. Ma to też znaczenie z ekonomicznego punktu widzenia, ponieważ szczelne szamba nie wpuszczają do wewnątrz wód gruntowych, które mogłyby podnosić poziom znajdujących się w nim ścieków.

Drugą cechą ekologicznego szamba jest jego wykonanie z niezagrażającego środowisku i przede wszystkim trwałego materiału. Zbiorniki takie są odporne na mechaniczne uszkodzenia i mogą służyć przez wiele lat bez konieczności ich wymiany.

O tym, że produkowane przez nas szamba nie zagrażają środowisku ani użytkownikom, dowodzą liczne certyfikaty jakości oraz atesty. Gwarantujemy niezawodne produkty zgodne z obowiązującymi normami i przepisami. Kupno szamba betonowego to dobra decyzja, która ułatwi gospodarstwu domowemu sprawne funkcjonowanie.