Zasięg działania

Mława – producent zbiorników i szamb betonowych

O jakości naszych szamb świadczą atesty i certyfikaty.

 

Do oznaczania jakości różnorodnych wyrobów, zwłaszcza wyrobów przemysłowych (w tym także szamb), stworzono specjalne narzędzia. Należą do nich między innymi atesty oraz certyfikaty.

Atesty i certyfikaty – czym są te dokumenty?

Atest to dokument, który stwierdza, że określony produkt jest zgodny z normami, które obowiązują w kwestii jego produkcji. Jest wystawiany przez instytucję, która jest upoważniona do oceniania oraz potwierdzania jakości wykonania produktów. Każdorazowo na takim dokumencie
wskazana jest nazwa normy, którą spełnia określony wyrób. Dokument dopuszcza produkt do sprzedaży i jest komunikatem dla kupujących, że można z niego bezpiecznie korzystać.

Certyfikat jakości to rodzaj świadectwa albo zaświadczenia potwierdzającego jakość produktu i jego zgodność ze standardami wyznaczanymi przez konkretny podmiot – np. firmę, związek firm, członków programu certyfikacji itd. Dokument ten nie decyduje o dopuszczeniu do sprzedaży i nie jest niezbędny, bardzo często jednak staje się dla klientów dodatkowym i wiarygodnym zapewnieniem o jakości danego produktu.

Mława – zaufaj lokalnemu producentowi szamb betonowych

Nasza firma posiada niezbędne atesty oraz dodatkowe certyfikaty jakości, dzięki którym nasi klienci wiedzą, że mogą zaufać produkowanym przez nas szambom betonowym. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w solidne i trwałe zbiorniki betonowe w Mławie lub w okolicach, skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Zapraszamy do współpracy.