Zasięg działania

Konstancin-Jeziorna – czas, by zainwestować w zbiorniki na deszczówkę!

Jesień to deszczowy okres, w którym warto mieć na posesji zbiornik na deszczówkę.

 

Wyjrzyj za okno. Czy widzisz jakąś zmianę? Tak, najwyraźniej w końcu nadeszła jesień w jej pełnym uroku – deszczowa, chłodna, wietrzna, mokra i nieprzyjemna. Możemy mieć nadzieję, że takich dni będzie niewiele w tym roku, ale niestety… szansa na to jest niewielka.

Skoro więc nie możemy wyeliminować deszczu, postarajmy się go wykorzystać! Można to zrobić bardzo skutecznie z pomocą zainstalowanego w pobliżu domu zbiornika na deszczówkę.

Konstancin-Jeziorna – dowieziemy zbiorniki na deszczówkę do Twojego domu!

Konstancin-Jeziorna to miasto o niespełna 100 km oddalone od Radomia, czyli miejsca, gdzie prowadzimy naszą działalność. Jednakże nie będzie to żaden problem, gdy zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty, ponieważ nasze produkty dowozimy do klientów gratis.

Zainstalowany przy domu lub na działce zbiornik będzie się napełniał wodą deszczową, której w najbliższych tygodniach z nieba będzie
spadało całe mnóstwo. Ty możesz ją natomiast sprytnie wykorzystać, podłączając pojemnik do instalacji w domu (by używać deszczówki np. do spłukiwania toalet, prac porządkowych w piwnicy, garażu itp.). Wiosną i latem natomiast gromadzona w ten sposób woda może być wykorzystywana do podlewania roślin w ogrodzie lub na działce.

Czy jesteś już zdecydowany na nową inwestycję? Jeśli tak, skontaktuj się z nami i złóż zamówienie. Czekamy na Twój telefon!