Zasięg działania

Kobyłka – producent szamb betonowych

Na jakie cechy szamba betonowego warto zwrócić uwagę przed zakupem?

 

Ścieki powstają w niemal każdym budynku – nie każdy budynek ma jednak możliwość odprowadzania ich do kanalizacji. Wszędzie tam, gdzie kanalizacja nie może być przyłączona, niezbędne jest zainstalowanie szamba. Jego wybór należy do właściciela posesji. Na rynku istnieje wiele rodzajów tych produktów oraz wielu ich producentów, dlatego wybór ten nie jest łatwy. Jakie cechy powinno mieć szambo, które instalujemy na swojej posesji?

  • Szczelność – ze względów bezpieczeństwa oraz względów ekologicznych szambo bezwzględnie musi być szczelne. Szamba betonowe z powodzeniem spełniają ten wymóg (pod warunkiem oczywiście, że posiadają niezbędne atesty).

  • Odpowiedni rozmiar – odpowiedni, czyli dopasowany do zapotrzebowania użytkowników. Inne potrzeby będzie bowiem miał rodzina 4-osobowa, a inne 10-osobowa. Jeśli nie chcemy opróżniać szamba co kilka dni, zainwestujmy w zbiornik o większych rozmiarach.

  • Wytrzymałość – szambo to inwestycja na wiele lat, zadbajmy więc o to, by wybrany produkt rzeczywiście mógł nam służyć przez tak długi czas.

Szamba betonowe Kobyłka – zaufaj lokalnemu producentowi

Szamba betonowe produkowane przez Ekobet dostępne są na terenie Kobyłki oraz w całym województwie mazowieckim. Nasze produkty posiadają atesty dopuszczające je do użytku oraz certyfikaty zaświadczające o ich jakości. Oferujemy zarówno zbiorniki betonowe, jak i usługę ich transportu oraz profesjonalnego montażu. Możesz nam zaufać!

Zapraszamy do kontaktu.