Producent szamb betonowych – Łomianki i okolice

Szamba betonowe należą do najczęściej wybieranych zbiorników na ścieki. Charakteryzują się trwałością, wytrzymałością oraz szczelnością – posiadają zatem wszystkie najważniejsze cechy, jakie powinny mieć zbiorniki wykorzystywane do gromadzenia ciekłych substancji. Na rynku istnieje bardzo wiele odmian takich szamb. Różnią się od siebie wymiarami, pojemnością, ilością komór, budową, cenami – można je zatem dowolnie dobierać do swoich potrzeb. Ważne jest jednak, aby wybierając szambo betonowe, skorzystać z usług rzetelnego i sprawdzonego producenta.


Łomianki – producent szamb betonowych w Twojej okolicy


Jeśli mieszkasz w Łomiankach lub okolicach tego miasta, możesz zakupić jeden ze zbiorników wyprodukowanych przez Ekobet. Oferujemy swoje produkty na terenie całego województwa mazowieckiego, a w razie zainteresowania w innych rejonach Polski, możemy je dowieźć w każde wskazane miejsce. Poza produkcją różnorodnych zbiorników betonowych zajmujemy się także ich profesjonalnym transportem i montażem z użyciem pojazdów HDS (hydrauliczny dźwig samochodowy).


Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane produktami naszej firmy. Więcej na ich temat można się dowiedzieć przeglądając zawartość naszej strony (zakładka "Oferta") lub kontaktując się z nami telefonicznie czy też e-mailowo. Chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji i przyjmiemy kolejne zlecenie na szczelne i solidne szambo – zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.