Producent szamb betonowych Garwolin

Jeśli jedną z inwestycji, które planujesz zrealizować na wiosnę w tym roku, jest montaż szamba, zgłoś się do nas i zapoznaj się z naszymi produktami! Mamy do zaoferowania różnorodne zbiorniki betonowe najwyższej jakości, które dostosowujemy do wymagań i potrzeb naszych klientów.


Wiosenne inwestycje


Wiosną zwykle mamy więcej chęci i energii do zmian, remontów, porządków i nowych inwestycji. Gdy tylko rozmarznie podłoże, a pogoda się ustabilizuje, rozpoczynają się budowy domów, przebudowy, prace remontowe i inne inwestycje, które trzeba było wstrzymać zimą. Jest to też okres, kiedy wzrasta zainteresowanie betonowymi zbiornikami. Podczas trwania wiosennych miesięcy wiece osób decyduje się np. na zakup zbiornika na deszczówkę, pojemnika na gnojówkę czy właśnie szamba.


Producent szamb w okolicy – oferta dla mieszkańców Garwolina


Jeśli jedną z zaplanowanych przez Ciebie inwestycji na najbliższe miesiące jest instalacja szamba betonowego na należącej do Ciebie posesji, możesz skorzystać z oferty Ekobet. Realizujemy zlecenia na głównie na terenie województwa mazowieckiego (choć przyjmujemy zamówienia także z innych rejonów Polski), dlatego mieszkańcy Garwolina mogą być zainteresowani naszymi produktami. Jesteśmy producentem szamb betonowych, który oferuje także usługę ich transportu i montażu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Chętnie przedstawimy Ci szczegółowe informacje telefonicznie. Skontaktuj się z nami i poznaj oferowane przez nas produkty – zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.