Zielonka – oferta lokalnego producenta szamb betonowych

Zakupów, które wiążą się z większymi inwestycjami, warto dokonywać w swojej najbliższej okolicy. Osoby, które decydują się na budowę domu, nie zamawiają przecież materiałów budowlanych od producentów oddalonych o setki kilometrów. Ceny tych materiałów we wszystkich rejonach Polski są podobne, natomiast koszty transportu oraz wydłużony czas oczekiwania na dostawę z pewnością stoją po stronie wad takiego rozwiązania.


Podobnie jest z takimi produktami jak szamba betonowe. Najlepiej i najwygodniej jest zamówić je u lokalnego producenta, który nie tylko wyprodukuje trwały, niezawodny zbiornik, ale także zajmie się jego montażem na posesji. Dlatego też wszystkich mieszkańców Zielonki zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Ekobet.


Producent szamb betonowych – Zielonka i okolice


Firma Ekobet od wielu lat działa na rynku lokalnym, oferując mieszkańcom województwa mazowieckiego wysokiej jakości zbiorniki betonowe. W naszej ofercie znajdują się zarówno szamba o różnych wymiarach, jak i zbiorniki na deszczówkę czy pojemniki na gnojówkę i gnojowicę. Nasze zbiorniki produkowane są zgodnie z obowiązującymi standardami – posiadają dopuszczające je do użytku atesty, a także certyfikaty zaświadczające o ich wysokiej jakości. Najlepszym certyfikatem jest jednak ten, który nieoficjalnie otrzymujemy za każde zrealizowane zlecenie – a jest nim zadowolenie naszych klientów i dobra opinia o produkcie, który dostarczyliśmy.


Jeśli chcesz poznać ofertę szamb betonowych dla Zielonki i okolic, skontaktuj się z nami – serdecznie zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.