Przasnysz – producent szamb betonowych w Twojej okolicy

Szambo betonowe wbrew pozorom nie musi przybierać formy jednolitego zbiornika, choć takie jest zwykle pierwsze skojarzenie, gdy mowa o pojemnikach na ścieki. Tak naprawdę istnieje wiele różnych rodzajów szamb betonowych, które różnią się od siebie pod wieloma względami – począwszy od pojemności, poprzez kształt i wymiary, aż po ilość komór i części.


Jak wybrać szambo właściwe dla potrzeb rodziny, która będzie z niego skorzystała? Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę takie kwestie jak:

  • ilość produkowanych w gospodarstwie domowym ścieków,

  • wielkość posesji,

  • rodzaj terenu, na którym ma być zainstalowany zbiornik,

  • możliwości finansowe inwestora,

  • dostępność różnych modeli szamb w danym rejonie.


Wszystkie te czynniki mają duże znaczenie, ponieważ np. niewłaściwie dobrana pojemność szamba sprawi, że konieczne będzie jego bardzo częste opróżnianie, natomiast zbiornik niewłaściwie dobrany do wielkości posesji może znacznie utrudnić jego późniejszą eksploatację.


Producent szamb betonowych w okolicach Przasnysza


Ekobet to producent, który oferuje różnorodne modele szamb – skorzystać z nich mogą także mieszkańcy Przasnysza i okolic. Poza produkcją zbiornika zajmujemy się także transportem oraz instalacją na posesji klienta. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, ale realizujemy też zlecenia od klientów mieszkających w innych częściach Polski. Więcej szczegółów chętnie przedstawimy telefonicznie – zapraszamy do kontaktu.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.