Kozienice – lokalny producent szamb betonowych

Planując instalację szamba na swojej posesji, trzeba zdecydować o kilku kwestiach. Dokładna analiza potrzeb rodziny, która będzie korzystała ze zbiornika, oraz dostępnej na rynku oferty pozwoli podjąć trafną decyzję. Co należy w takim razie rozważyć?


  • Rodzaj materiału, z którego wykonane będzie szambo – na rynku dostępne są bowiem szamba betonowe, jak i szamba z tworzyw sztucznych. Różnią się od siebie ceną, eksploatacją, a także wytrzymałością. Najbardziej stabilne będzie oczywiście szambo betonowe, któremu nie zaszkodzą wysokie wody gruntowe oraz upływ lat.

  • Pojemność zbiornika, która wpłynie na to, jak szybko będzie się on zapełniał, a zatem także i na to, jak będzie przebiegała jego eksploatacja. Warto wyliczyć, jak duże ilości ścieków powstają w danym gospodarstwie domowym i wybrać taki zbiornik, który nie będzie musiał być opróżniany częściej niż np. 14 dni.

  • Model zbiornika, czyli jego budowa, ilość komór, ilość części, z których składa się szambo.

  • Producent, czyli firma, u której składa się zamówienie na zbiornik. Warto zwrócić uwagę na referencje oraz przyznane produktom certyfikaty, by zyskać pewność o ich najwyższej jakości.


Producent szamb betonowych – oferta dla Kozienic i nie tylko


Szamba, które oferuje Ekobet, zamówić można zarówno w Kozienicach, jak i w innych częściach województwa mazowieckiego. Zajmujemy się produkcją szamb, a także ich transportem i instalacją na życzenie klienta. Dowiedz się więcej o naszej ofercie – zapraszamy do kontaktu.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.