Sokołów Podlaski – producent szamb betonowych

Od decyzji o zakupie szamba do decyzji o wyborze konkretnego produktu jest daleka droga. "Szambo" nie jest terminem jednoznacznym – może oznaczać zarówno zbiornik betonowy, jak i plastikowy, może mieć różną pojemność, wymiary, ilość komór, budowę. Dlatego jego wybór niekoniecznie jest łatwy, zwłaszcza jeśli nie ma się specjalistycznej wiedzy na temat tego typu pojemników na ścieki.


Producent szamb betonowych – zapytaj nas o poradę


Jako producent tego typu zbiorników jesteśmy rzetelnym źródłem informacji na ich temat, dlatego jeśli stajesz przed dylematem, jaki zbiornik wybrać, zgłoś się do nas. W pierwszej kolejności możesz zapoznać się z naszą ofertą umieszczoną na stronie internetowej. Znajdziesz tu informacje na temat różnych modeli szamb, które powstały z myślą o różnych użytkownikach. Poznasz też ceny konkretnych produktów oraz ich opisy techniczne. Jeśli te informacje nie będą dla Ciebie wystarczające – skontaktuj się z nami osobiście. Możesz to zrobić poprzez formularz na stronie lub telefonicznie. Chętnie udzielimy Ci wszystkich informacji i pomożemy wybrać zbiornik, który najlepiej się sprawdzi w Twojej sytuacji.


Sokołów Podlaski i okolice – zapraszamy!


Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego, a zatem także w okolicach Sokołowa Podlaskiego. Zainteresowanych klientów z innych rejonów Polski także zapraszamy do kontaktu. Zajmujemy się produkcją, dowozem i montażem szamb betonowych najwyższej jakości, co potwierdzają przyznane nam atesty i certyfikaty.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.