Pułtusk – lokalny producent szamb betonowych

Istnieje wiele rodzajów zbiorników betonowych wykorzystywanych w różnych celach. Do najpopularniejszych należą oczywiście szamba betonowe, które są niezbędne wszędzie tam, gdzie nie ma podłączenia do kanalizacji. Jednak istnieją także inne pojemniki: przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę, zbiorniki na deszczówkę. Dlaczego pojemniki wykonane z betonu są tak popularne?


Szamba i inne zbiorniki betonowe – zalety betonu


Odpowiedź na powyższe pytanie kryje się w zastosowaniu betonu jako surowca do budowy tych zbiorników. Jest to materiał wytrzymały, szczelny i stabilny. Pojemnik, który jest z niego wykonany, nie przecieka, nie szkodzi środowisku, nie ulega zniszczeniom i nie jest "wypychany" przez wody gruntowe podczas roztopów czy dużych opadów (co może się zdarzyć w przypadku szamba plastikowego). Dlatego wiele osób decyduje się na instalację właśnie takiego rodzaju szamba na swojej posesji. Z jego dostosowaniem nie ma najmniejszego problemu - produkt dobierany jest indywidualnie, zarówno do potrzeb domowników, jak i do warunków panujących na określonym terenie.


Pułtusk – zamów szambo u lokalnego producenta


Jeśli mieszkasz w okolicach Pułtuska, możesz skorzystać z oferty firmy Ekobet, działającej na terenie województwa mazowieckiego. Zaopatrz się w zbiornik najwyższej jakości - zapewnij sobie łatwą eksploatację, niskie koszty utrzymania i bezpieczeństwo. Zapraszamy do kontaktu.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.