Producent szamb betonowych – Gostynin i okolice

Osoby, które stają przed koniecznością zakupu i instalacji szamba na swojej posesji, bardzo często zastanawiają się, które z dostępnych na rynku rozwiązań będzie najtrafniejsze. Tam, gdzie nie ma podłączonej kanalizacji, można zainwestować w szambo betonowe, szambo plastikowe lub w przydomową oczyszczalnię ścieków. Spośród tych opcji najbardziej godną polecenia jest ta pierwsza, czyli szambo betonowe. Dlaczego?

  • Jest to rozwiązanie przede wszystkim trwałe – inwestycja na wiele lat.

  • Zachęcająca jest także przystępna cena.

  • Szambo betonowe jest łatwe i niedrogie w eksploatacji.

  • Jest ekologiczne i bezpieczne – zarówno dla środowiska, jak i dla użytkowników.

  • Jest to produkt powszechnie dostępny – zamówić go można niezależnie od lokalizacji, w której się mieszka.


Gostynin – szamba betonowe od sprawdzonego producenta


Jeśli zdecydujesz się na instalację szamba betonowego na swojej posesji w Gostyninie lub okolicach, warto być wybrał sprawdzonego i cenionego na rynku producenta. W województwie mazowieckim swoje produkty oferuje Ekobet – dostarczane przez nas szamba cechują się wysoką jakością oraz atrakcyjna ceną. Zajmujemy się ich transportem do miejsca, gdzie mają być zainstalowane, oraz profesjonalnym montażem w przygotowanym wcześniej wykopie.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szambach dostępnych w Gostyninie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.