Sulejówek – producent szamb betonowych w okolicy

Działki budowlane w okolicach miasta takiego jak Sulejówek cieszą się ogromną popularnością i są chętnie kupowane przez różne osoby – zarówno przez tych, którzy chcą uciec od warszawskiego zgiełku i wybudować w niedużej odległości dom, jak i przez tych, którzy przenoszą się tutaj z innych części Polski, by rozpocząć nowy etap życia bliżej centrum kraju.


Nie wszystkie tereny są niestety podłączone do systemu kanalizacyjnego, w związku z tym planując budowę domu trzeba niekiedy wziąć pod uwagę konieczność zamontowania szamba na posesji. Ani instalacja, ani późniejsze korzystanie z takiego zbiornika nie powinno być jednak problemem, bo po pierwsze, eksploatacja takiego szamba to zadanie łatwe i nie stwarza żadnych trudności, po drugie, w okolicy działa producent szamb betonowych oferujący najwyższej jakości produkty, a po trzecie, montaż szamba – jeśli zostanie zlecony specjalistom - także nie będzie kwestią problematyczną.


Producent szamb betonowych w Sulejówku – zgłoś się do nas!


Firma Ekobet działa na terenie całego województwa mazowieckiego – obsługuje zatem również tereny w okolicach Sulejówka. Nasze szamba są trwałe i niezawodne, posiadają atesty i certyfikaty jakości, a przede wszystkim dobre opinie dotychczasowych użytkowników. Zajmujemy się produkcją, transportem oraz montażem zamówionego zbiornika, a wszystkie te zadania wykonujemy sprawnie i terminowo. Zadzwoń do nas, by dowiedzieć się więcej – zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.