Producent szamb betonowych - Pionki

Szamba betonowe to produkty często kupowane przez osoby, które posiadają domy na terenach wiejskich, oddalonych od jakichkolwiek miejscowości lub z innego powodu nie podłączonych do kanalizacji. Są bardzo chętnie wybieranym rozwiązaniem, a wynika to z kilku ich zalet.


Szamba betonowe są:

  • szczelne – a to znaczy, że są bezpieczne dla środowiska, nie pozwalając na przedostawanie się zawartości na zewnątrz;

  • trwałe i wytrzymałe – są inwestycją, z której można korzystać przez długie lata, bez obaw o to, że już wkrótce trzeba je wymienić na nowe;

  • łatwe i tanie w eksploatacji – ich obsługa ogranicza się w głównej mierze do regularnego opróżniania szamba - w tym celu korzysta się z usług asenizacyjnych, które nie wiążą się z wysokimi kosztami.


Pionki – szamba betonowe od sprawdzonego producenta


Jeśli w okolicach Pionek poszukujesz producenta szamb betonowych, zgłoś się do nas. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Radomiu, jednak dowozimy zamówione zbiorniki także do innych miejscowości w województwie mazowieckim. Zajmujemy się też montażem zakupionych szamb – dla Twojej wygody cała usługa wykonywana jest przez jedną firmę w sposób sprawny i rzetelny.


Jak się z nami skontaktować?


Aby nawiązać z nami kontakt – zamówić zbiornik lub poznać dokładniej naszą ofertę – możesz użyć formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie. Możesz także skontaktować się telefonicznie – numer widoczny jest na górze strony. Zapraszamy!
Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.