Ostrów Mazowiecka – lokalny producent szamb betonowych

Zakup szamba betonowego to inwestycja, której nie dokonuje się codziennie. Jako że wiąże się zarówno z odpowiedzialnością (z szamba będzie potem korzystać cała rodzina przez wiele lat), jak i z dość znacznym wydatkiem, ważne jest, by dokonać wyboru opłacalnego i trafnego.


Jak wybrać szambo, by mieć pewność, że produkt ten spełni nasze oczekiwania? Porównując różne dostępne oferty należy zwrócić uwagę między innymi na to, czy szamba produkowane przez firmę, z której usług chcemy skorzystać, mają niezbędne, dopuszczające je do użytku atesty. Warto też zainteresować innymi przyznanymi im certyfikatami jakości, które potwierdzają, że każdy z produktów jest solidny i wytrzymały.


Kolejną kwestią, którą należy rozważyć, jest typ i rozmiar zbiornika. Istnieje wiele wariantów tworzonych z myślą o różnych użytkownikach. Szamba różnią się od siebie pojemnością, budową, sposobem eksploatacji. Żeby wybrać dobrze, trzeba obliczyć ilość ścieków produkowanych przez przyszłych użytkowników zbiornika, dokonać pomiarów terenu oraz zapoznać się z dostępnymi możliwościami.


Ostrów Mazowiecka – kup szambo od lokalnego producenta


Jeśli poszukujesz dobrej jakości szamba betonowego i mieszkasz w Ostrowi Mazowieckiej lub w okolicach, możesz skorzystać z oferty Ekobet. Zajmujemy się produkcją, transportem oraz instalacją zbiorników betonowych – skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej, zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.