Piastów – producent szamb betonowych w okolicy

Jeśli jesteś mieszkańcem Piastowa i poszukujesz w swojej okolicy sprawdzonego producenta szamb betonowych – zgłoś się do nas. Oferujemy całą gamę produktów – zbiorników betonowych na szambo, gnojówkę, gnojowicę czy deszczówkę. Zapoznaj się z naszą ofertą!


Produkt i usługa, czyli dwa w jednym


Zamawiając szambo w naszej firmie, otrzymasz nie tylko wysokiej jakości zbiornik posiadający niezbędne atesty, ale także usługę jego montażu we wskazanym przez Ciebie miejscu. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się dodatkowo o instalację zamówionego pojemnika ani o jego transport – wszystkim zajmujemy się my, firma Ekobet z Radomia, która działa na terenie całego województwa mazowieckiego.


Jak zamówić szambo?


Aby zamówić szambo, musisz w pierwszej kolejności określić jego rozmiar oraz rodzaj. Rozmiar, czyli pojemność szamba, będzie zależała od zapotrzebowania rodziny, która docelowo będzie z niego korzystała, oraz z planowanej czestotliwości opróżniania zbiornika. Rodzaj będzie natomiast zależny od Twoich indywidualnych oczekiwań. Masz do dyspozycji kilka typów zbiorników – zbiorniki jedno-, dwu- i trzykomorowe, zbiorniki dwuczęściowe i jednolite. Aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych opcji, skontaktuj się z nami – chętnie udzielimy Ci informacji i pomożemy wybrać właściwe szambo.


Piastów – zamów szambo w swojej okolicy


Lokalny producent zbiorników betonowych zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami już teraz! Możesz to zrobić telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie – zapraszamy.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.