Wyszków – producent szamb betonowych

Szambo betonowe to zbiornik niezbędny na wielu posesjach – wszędzie tam, gdzie nie ma przyłączenia do kanalizacji, a powstają różnego rodzaju ścieki. Przydaje się zarówno mieszkańcom prywatnych domów, jak i właścicielom gospodarstw rolnych czy też domów letniskowych, ośrodków wypoczynkowych itd.


Szambo betonowe – praktycznie, ekonomicznie i ekologicznie


Dlaczego szambo betonowe jest dobrym rozwiązaniem? Przede wszystkim jest to zbiornik trwały i szczelny, a są to podstawowe cechy, których się wymaga od pojemników na ścieki. Eksploatacja (w tym także wywóz ścieków) nie sprawia trudności, a całe rozwiązanie jest stosunkowo niedrogą inwestycją.


Warunkiem zadowolenia z szamba betonowego jest właściwe dobranie produktu – zarówno do potrzeb osób, które będą z niego w założeniu korzystały, jak i do możliwości finansowych inwestora. Ponadto wybrany zbiornik musi mieć certyfikaty jakości i niezbędne atesty dopuszczające go do użytku – producent szamb betonowych powinien umożliwiać wgląd do wszelkiej dokumentacji z tym związanej.


Producent szamb betonowych – Wyszków i okolice


Jeśli szukasz szamba dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie w okolicach Wyszkowa, skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci naszą ofertę, zaproponujemy warunki współpracy (produkt, transport, instalacja) oraz pomożemy dobrać zbiornik, który najlepiej spełni Twoje potrzeby. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.  


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.