Nowy Dwór Mazowiecki – szamba betonowe od lokalnego producenta

Zakup szamba betonowego to inwestycja na wiele lat, dlatego należy do niej podejść z rozsądkiem. Odpowiedzialność przy podejmowaniu tej decyzji wiąże się nie tylko z dużym kosztem takiej instalacji, ale także z jej późniejszym funkcjonowaniem. Jeśli wybierzemy niewłaściwie – np. kupimy produkt od niesprawdzonego producenta – możemy przysporzyć sobie niemałych problemów. Jak zatem przygotować się do zakupu szamba, by była to inwestycja trafna i bezpieczna?


Szambo betonowe powinno przede wszystkim posiadać atest, który dopuszcza je do użytku. Inne certyfikaty jakości także będą świetną gwarancją, że dany produkt nie zawiedzie naszych oczekiwań. Przed zakupem warto dokładnie wyliczyć, jakiej pojemności zbiornik będzie nam niezbędny. Łatwo to zrobić, wyliczając ilość ścieków powstających w domu oraz biorąc pod uwagę to, jak często jesteśmy w stanie opróżniać zainstalowany pojemnik. Kolejną kwestią jest wybranie producenta, któremu powierzymy zadanie wyprodukowania oraz – jeśli oferowana jest taka opcja – montażu zbiornika na nastej posesji.


Nowy Dwór Mazowiecki – produkcja i montaż szamba betonowego


Ekobet to firma z Radomia, która zajmuje się zarówno produkcją, jak i transportem oraz instalacją zbiorników na szambo. Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego, w związku z czym z naszych usług mogą skorzystać także mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego. Nasze szamba mają niezbędne certyfikaty i są produktami szczelnymi oraz niezawodnymi. Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji – serdecznie zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.