Producent zbiorników i szamb betonowych – Ząbki

Mieszkańcy miast i miejscowości, w których wszystkie budynki przyłączone są do ogólnej sieci kanalizacyjnej, nie muszą interesować się tematem szamb. Kwestia zbiorników betonowych może ich zainteresować jedynie w przypadku, gdy potrzebują ich do innych, niezwiązanych z powstającymi w domu ściekami celów – mowa np. o zbiornikach na deszczówkę lub pojemnikach do gromadzenia i przechowywania gnojówki i gnojowicy.


Szamba betonowe będą zaś interesowały wszystkich tych, którzy budują lub posiadają domy położone na terenach nieobjętych lokalna siecią kanalizacyjną. Osoby takie muszą zorientować się przede wszystkim w tym, jakiego rozmiaru zbiornika będą potrzebowały. Musi on być dostosowany do potrzeb rodziny zamieszkującej dom – jej wielkości, ilości zużywanej na co dzień wody itd. Ważne jest też, żeby zapoznać się z ofertą lokalnych producentów i znaleźć w niej dokładnie takie produkty, jakie sprawdzą się w danym przypadku najlepiej. W przypadku Ząbek i okolic miasta producentem, który udostępnia swoje wyroby na tym terenie jest Ekobet – firma z Radomia działająca w całym województwie mazowieckim.


Ząbki – producent szamb betonowych: zamów zbiornik i jego transport


Jeśli poszukujesz sprawdzonego producenta szamb betonowych działającego w Twoim regionie, zapoznaj się z naszą ofertą. Zajmujemy się zarówno produkcją atestowanych zbiorników na szambo, jak i ich dowożeniem do miejsca instalacji oraz profesjonalnym montażem. Usługa przebiega szybko i bezproblemowo. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły – zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.