Mława – producent zbiorników i szamb betonowych

Do oznaczania jakości różnorodnych wyrobów, zwłaszcza wyrobów przemysłowych (w tym także szamb), stworzono specjalne narzędzia. Należą do nich między innymi atesty oraz certyfikaty.


Atesty i certyfikaty – czym są te dokumenty?


Atest to dokument, który stwierdza, że określony produkt jest zgodny z normami, które obowiązują w kwestii jego produkcji. Jest wystawiany przez instytucję, która jest upoważniona do oceniania oraz potwierdzania jakości wykonania produktów. Każdorazowo na takim dokumencie wskazana jest nazwa normy, którą spełnia określony wyrób. Dokument dopuszcza produkt do sprzedaży i jest komunikatem dla kupujących, że można z niego bezpiecznie korzystać.


Certyfikat jakości to rodzaj świadectwa albo zaświadczenia potwierdzającego jakość produktu i jego zgodność ze standardami wyznaczanymi przez konkretny podmiot – np. firmę, związek firm, członków programu certyfikacji itd. Dokument ten nie decyduje o dopuszczeniu do sprzedaży i nie jest niezbędny, bardzo często jednak staje się dla klientów dodatkowym i wiarygodnym zapewnieniem o jakości danego produktu.


Mława – zaufaj lokalnemu producentowi szamb betonowych


Nasza firma posiada niezbędne atesty oraz dodatkowe certyfikaty jakości, dzięki którym nasi klienci wiedzą, że mogą zaufać produkowanym przez nas szambom betonowym. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w solidne i trwałe zbiorniki betonowe w Mławie lub w okolicach, skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Zapraszamy do współpracy.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.