Wołomin – producent szamb betonowych w Twojej okolicy

Inwestując w zbiornik na ścieki upewnij się, że Twój wybór produktu jest trafny i opłacalny. Jakie cechy powinien mieć dobry zbiornik na szambo? Aby właściwie spełniać swoje zadania, powinien być:

  • szczelny – skutecznie chronić zawartość przed przedostawaniem się do środowiska naturalnego; przeciekające szambo jest niebezpieczne nie tylko dla przyrody – roślin i zwierząt, ale także dla wszystkich osób, które mieszkają w okolicy;

  • trwały – czyli zbudowany tak, by mógł służyć nam przez wiele lat;

  • dostosowany do potrzeb użytkowników – mowa zwłaszcza o pojemności, która powinna być dopasowana do ilości powstających w danym gospodarstwie domowym ścieków;

  • łatwy w eksploatacji – tak by korzystanie z niego oraz wywożenie jego zawartości nie sprawiało trudności.


Czy zbiorniki betonowe spełniające wszystkie te cechy znajdziesz w okolicach Wołomina? Odpowiedź brzmi TAK – zapraszamy do skorzystania z oferty Ekobet.


Wołomin – zamów szambo betonowe u cenionego lokalnego producenta


Siedziba naszej firmy znajduje się w Radomiu, ale obsługujemy klientów na terenie całego województwa mazowieckiego. Dowozimy nasze produkty także do Wołomina. Oferujemy kompleksową usługę – zamówione u nas szambo transportujemy do wskazanego miejsca, po czym montujemy w przygotowanym wcześniej wykopie. Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza w zakładce KONTAKT – zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.