Mińsk Mazowiecki – producent szamb betonowych w Twojej okolicy

Szamba betonowe to produkty chętnie wykorzystywane na terenach, które nie są przyłączone do kanalizacji. W każdym domu i budynku użytkowym powstają ścieki, dlatego trzeba znaleźć najkorzystniejsze i najprostsze rozwiązanie pozwalające na ich odprowadzanie i gromadzenie. I tutaj właśnie odpowiedzią jest odpowiednio dobrane szambo.


Co to znaczy odpowiednio dobrane? To znaczy spełniające potrzeby osób, które będą z niego korzystać. Musi posiadać odpowiednią pojemność, dzięki której nie będzie potrzeby, by opróżniać je zbyt często (każdy przyjazd wozu asenizacyjnego to koszty eksploatacyjne, które należy wziąć pod uwagę, instalując taki zbiornik). Musi też mieć wymiary, które umożliwią jego wygodną eksploatację i które można brać pod uwagę przy określonym rozmiarze posesji.


Szamba dostępne w Mińsku Mazowieckim


O pomoc w doborze zbiornika najlepiej jest się zwrócić do specjalistów – czyli do bezpośredniego producenta szamb. Mieszkańcy Mińska Mazowieckiego mogą skorzystać z usług firmy Ekobet – nasza siedziba znajduje się w Radomiu, ale nasze produkty dowozimy na terenie całego województwa mazowieckiego. Ponadto oferujemy także montaż szamba oraz fachowe doradztwo w kwestii jego użytkowania i eksploatacji.


Jeśli rozważasz zakup takiego zbiornika, zgłoś się do nas i zapoznaj się z naszą ofertą. Otrzymasz produkt najwyższej jakości, posiadający niezbędne atesty i certyfikaty. O transport i montaż nie będziesz musiał się dodatkowo martwić. Zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.