Żyrardów – zamów szamba u najlepszego producenta

Każdy budynek – czy to mieszkalny lub wypoczynkowy, czy instytucja publiczna, czy też budynki wchodzące w skład gospodarstwa rolnego – wymaga instalacji umożliwiających skuteczne i wygodne odprowadzanie ścieków. W miejscach, gdzie możliwe jest podłączenie do kanalizacji miejskiej, ta kwestia nie jest w najmniejszym stopniu problematyczna. Jednak tam, gdzie brakuje takiej możliwości, inwestor (właściciel budynku lub działki, gdzie ma zostać postawiony) musi podjąć kilka dodatkowych decyzji dotyczących zbiornika na ścieki.


Na jakie pytania musi sobie odpowiedzieć? Przede wszystkim: Jakie szambo wybrać (surowiec, rodzaj, ilość komór itd.)? Jaki rozmiar szamba będzie optymalny? Jak zapewnić sobie wygodną eksploatację tego zbiornika? Jakiemu producentowi zaufać? Inwestycja ta wiąże się z niemałym nakładem finansowym, dlatego warto dobrze przeanalizować możliwe opcje i podjąć decyzję z głową.


Żyrardów – producent szamb betonowych w Twojej okolicy


Odpowiedzi na powyższe pytania możesz uzyskać, zapoznając się z naszą ofertą zamieszczoną na stronie internetowej, kontaktując się z nami telefonicznie lub wypełniając formularz kontaktowy. Chętnie doradzimy Ci w wyborze zbiornika i przedstawimy procedurę instalacji. Poza samym produktem oferujemy także jego transport oraz montaż na terenie oraz w okolicach Żyrardowa. Zgłoś się do nas i spraw, żeby ta decyzja inwestycyjna była o wiele łatwiejsza, niż z pozoru się wydaje. Działamy na terenie całego województwa. Zapraszamy do kontaktu!Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.