Piaseczno – producent szamb betonowych w Twojej okolicy

Decydując się na instalację szamba na swojej posesji, podejmujesz bardzo ważną decyzję. Nie tylko dlatego, że jest to inwestycja i wiąże się z nakładem finansowym, ale też dlatego, że od produktu, który wybierzesz, będzie zależało funkcjonowanie Twojego domu oraz bezpieczeństwo środowiska.


Szambo zakopane jest w ziemi, ma więc bezpośredni kontakt ze środowiskiem naturalnym. Dlatego ważne jest, by wybrać produkt najwyższej jakości, który zagwarantuje stuprocentową szczelność zbiornika. Przedostawanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji do wód gruntowych może być niebezpieczne nie tylko dla przyrody, ale także dla mieszkańców pobliskich terenów.


Jakość zamontowanego na posesji szamba ma też znaczenie z punktu widzenia jego dalszej eksploatacji. Możemy się wpakować w niemałe kłopoty, jeśli wybierzemy nieodpowiedni produkt lub w niewłaściwy sposób go zainstalujemy (np. zakopany będzie zbyt płytko lub rura wylotowa znajdzie się na nieodpowiedniej wysokości, powodując cofanie się ścieków do domu).


Jak uniknąć wszelkiego ryzyka związanego z zakupem i montażem szamba? Wybrać dobrego producenta, który nie tylko dostarczy najwyższej jakości zbiornik, ale także zajmie się jego poprawną instalacją.


Piaseczno – zamów szambo betonowe od wiarygodnego producenta


Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty produktowej i usługowej. Oferujemy atestowane zbiorniki betonowe z certyfikatami jakości, zajmujemy się także ich transportem i montażem. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły - zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.