Otwock – znajdź producenta szamb betonowych

W miejscach nieprzyłączonych do miejskiej kanalizacji jedynym sposobem pozbywania się ścieków jest gromadzenie ich w zbiorniku – szambie. Istnieje wiele rodzajów szamb, a każde z nich ma inne właściwości. Jedną z najczęściej wybieranych opcji jest szambo betonowe, choć ten produkt także można przybrać kilka różnych form. Jakich?


  • Szambo z betonowych kręgów – konstruuje się je na miejscu, początkowo ustawiając kolejno kręgi, a następnie betonując dno (i dodając do niego niezbędne warstwy uszczelniające).

  • Szambo betonowane na miejscu budowy – czyli wykonywane na podstawie indywidualnego projektu. Jego zaletą jest to, że może przybierać niestandardowe kształty i wymiary.

  • Szambo gotowe – czyli gotowy zbiornik o określonych rozmiarach, który należy umieścić w przygotowanym wcześniej wykopie. Jest szczelny i bezpieczny, znakomicie spełnia swoją rolę. Osoby, które rezygnują z tego pomysłu, robią to głównie dlatego, że obawiają się problemów z transportem tak dużego pojemnika. Warto jednak skorzystać z usług firmy, która poza samym zbiornikiem, oferuje także jego dostarczenie na miejsce budowy oraz instalację.


Producent szamb betonowych – Otwock i całe województwo mazowieckie


Szukasz producenta szamb betonowych oferujących swoje produkty na terenie Otwocka lub w okolicach tego miasta? Jeśli tak - skorzystaj z naszej oferty. Dowieziemy zamówiony zbiornik we wskazane miejsce oraz zajmiemy się jego montażem, by maksymalnie ułatwić Ci realizację tej inwestycji. Zapraszamy do kontaktu.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.