Legionowo – skorzystaj z usług producenta szamb betonowych

Jeśli zdecydowałeś się na instalację szamba na swojej posesji, kolejną decyzją, przed jaką staniesz, będzie wybór konkretnego produktu i znalezienie producenta, który Ci go dostarczy. Zaufaj firmie działającej lokalnie – skontaktuj się z nami i sprawdź, co mamy do zaoferowania.


Producent z Radomia, klient z Legionowa – nie ma problemu!


Choć z Legionowa do Radomia jest około 130 kilometrów, dla nas nie jest to duża odległość. Poza wysokiej jakości zbiornikami betonowymi oferujemy także usługi, a jedną z nich jest dowóz zamówionych u nas szamb i innych pojemników do miejsca zamieszkania klienta. Zamówiony zbiornik możemy także zainstalować we wskazanym miejscu, więc klient, który decyduje się na skorzystanie z naszych usług, po zamówieniu produktu i przygotowaniu odpowiednich rozmiarów wykopu nie musi się martwić o nic więcej.


Dlaczego warto zainwestować w nasze zbiorniki?


Każdy z naszych produktów otrzymuje atest oraz certyfikat jakości, które dopuszczają go do użytku oraz świadczą o wysokim poziomie wytrzymałości. Dzięki takiej dokumentacji współpracujący z nami klient może mieć pewność, że realizowana przez niego inwestycja zostanie wykonana rzetelnie i będzie mu bezproblemowo służyła przez wiele lat. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szambach betonowych oferowanych w Legionowie, zadzwoń do nas – chętnie udzielimy Ci wszystkich informacji oraz przedstawimy ofertę produktową i możliwe formy współpracy. Zapraszamy.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.