Producent szamb betonowych – Siedlce

Jeśli budujesz dom w Siedlcach lub okolicach i planujesz montaż szamba betonowego dla potrzeb jego mieszkańców, możesz zamówić ten produkt u producenta cieszącego się dobrą renomą – czyli Ekobet. Jakie są atuty naszych zbiorników?


  • Nasze szamba są szczelne – nie przepuszczają zawartości do środowiska, dzięki czemu są ekologiczne i bezpieczne w użytkowaniu.

  • Można je kupić w atrakcyjnej cenie.

  • Są dostępne na terenie całego województwa mazowieckiego – nasza siedziba znajduje się w Radomiu, jednak dowozimy zamówione zbiorniki na miejsce ich instalacji.

  • Nasze produkty posiadają atesty i aprobaty techniczne dopuszczające je do użytku, a także certyfikaty jakości i protokoły szczelności, dzięki czemu ich użytkownicy mają pewność co do najwyższej jakości ich wykonania oraz wysokiej klasy materiałów, z których powstały.

  • Oferta naszych zbiorników jest bardzo szeroka – oferujemy zbiorniki jedno-, dwu- i trzykomorowe, dwuczęściowe i jednolite, a także takie produkty uzupełniające jak kręgi betonowe, włazy żeliwne i odpowietrzniki.

  • Montaż i załadunek zbiornika jest zawarty w jego cenie – zadzwoń i zapytaj o szczegóły!


Siedlce – kup szambo betonowe wysokiej jakości


Jeśli szukasz producenta szamb betonowych w swojej okolicy, zgłoś się do nas! Posiadamy w ofercie także zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę, zbiorniki na deszczówkę i inne betonowe pojemniki wykorzystywane do wielu celów w domach i gospodarstwach. Poznaj naszą ofertę i dokonaj trafnej inwestycji – zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.