Producent szamb betonowych w Radomiu

Produkcja szamb betonowych


W produkcji szamb betonowych specjalizuje się bardzo niewiele firm. Jest to dziedzina, która wymaga nie tylko odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, ale też konieczności zdobycia najlepszej jakości materiałów oraz zastosowania odpowiednich technologii. Na rynek trafiają jedynie te szamba, których producent spełnił normy i uzyskał dla swoich produktów atesty oraz certyfikaty jakości.


Kto wybiera szamba betonowe?


Pojemniki tego typu stosowane są zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i przy prywatnych domach jednorodzinnych. Można je zainstalować także dla potrzeb domku letniskowego czy pomieszczeń gospodarczych. Dlaczego wiele osób decyduje się na wybór zbiornika betonowego? Jest to rozwiązanie zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne. Szczelne zbiorniki pozwalają wyeliminować ryzyko, że ich zwartość przedostanie się do środowiska. Pryz tym jest to rozwiązanie atrakcyjne finansowo, gdyż inwestycja ta realizowana jest z myślą o wielu kolejnych latach użytkowania.


Radom – wysokiej jakości produkty na wyciągniecie ręki


Siedziba naszej firmy znajduje się w Radomiu, dlatego jeśli jesteś mieszkańcem tego miasta lub okolic, masz bardzo łatwy dostęp do wysokiej jakości produktów betonowych, które oferujemy. Skontaktuj się z nami i zapoznaj się dokładniej z naszymi propozycjami. Poza samymi szambami betonowymi oferujemy także ich transport oraz montaż. Dowiedz się więcej pod numerem telefonu 698 938 098 Zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.