Kup w Zielonce zbiorniki na deszczówkę

Jesień w tym roku daje nam w kość od samego początku. Już końcówka września i początkowe dni października były niezwykle zimne, a w dodatku towarzyszył im deszcz, a w niektórych rejonach Polski nawet huraganowe wiatry. Taka pogoda nikomu chyba nie przypada do gustu, zwłaszcza, gdy jeszcze żyje w nas wspomnienie niedawnego lata...


Jest jednak mały sposób na to, by choć odrobinę na niej skorzystać i spojrzeć na nią przychylniejszym okiem. Wystarczy po prostu... zainstalować zbiorniki na deszczówkę!


Zielonka – czy kupisz tu zbiorniki na deszczówkę?


Odpowiedź na to pytanie brzmi "TAK". Pomimo że siedzibą naszej firmy jest nie Zielonka, ale Radom, to oferujemy Ci dowóz naszych zbiorników do miejsca Twojego zamieszkania. Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać określony pojemnik, który spełni Twoje oczekiwania.


A jak dokonać tego wyboru? W tym celu musisz przeanalizować swoje potrzeby. Odpowiedz sobie na pytania: gdzie będzie zainstalowany zbiornik (przy domu, w gospodarstwie, na działce)? Do jakich celów będziesz używał gromadzonej w nim deszczówki? Jak dużo przestrzeni na posesji możesz poświęcić na zbiornik? Dzięki odpowiedziom na te pytania łatwiej będzie Ci wybrać zarówno rodzaj pojemnika, jak i jego rozmiar.


Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś rozwiać swoje wątpliwości związane z tymi produktami, lub wręcz przeciwnie – nie wahasz się, bo podjąłeś już decyzję o zakupie określonego zbiornika, zadzwoń do nas. Czekamy na kontakt!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.