Konstancin-Jeziorna – czas, by zainwestować w zbiorniki na deszczówkę!

Wyjrzyj za okno. Czy widzisz jakąś zmianę? Tak, najwyraźniej w końcu nadeszła jesień w jej pełnym uroku – deszczowa, chłodna, wietrzna, mokra i nieprzyjemna. Możemy mieć nadzieję, że takich dni będzie niewiele w tym roku, ale niestety... szansa na to jest niewielka.


Skoro więc nie możemy wyeliminować deszczu, postarajmy się go wykorzystać! Można to zrobić bardzo skutecznie z pomocą zainstalowanego w pobliżu domu zbiornika na deszczówkę.


Konstancin-Jeziorna – dowieziemy zbiorniki na deszczówkę do Twojego domu!


Konstancin-Jeziorna to miasto o niespełna 100 km oddalone od Radomia, czyli miejsca, gdzie prowadzimy naszą działalność. Jednakże nie będzie to żaden problem, gdy zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty, ponieważ nasze produkty dowozimy do klientów gratis.


Zainstalowany przy domu lub na działce zbiornik będzie się napełniał wodą deszczową, której w najbliższych tygodniach z nieba będzie spadało całe mnóstwo. Ty możesz ją natomiast sprytnie wykorzystać, podłączając pojemnik do instalacji w domu (by używać deszczówki np. do spłukiwania toalet, prac porządkowych w piwnicy, garażu itp.). Wiosną i latem natomiast gromadzona w ten sposób woda może być wykorzystywana do podlewania roślin w ogrodzie lub na działce.


Czy jesteś już zdecydowany na nową inwestycję? Jeśli tak, skontaktuj się z nami i złóż zamówienie. Czekamy na Twój telefon!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.