Kozienice – czy możesz tu kupić zbiorniki na deszczówkę?

O zaletach zbiorników na deszczówkę pisaliśmy już wielokrotnie. Wiemy już, że umożliwiają one oszczędność, że są rozwiązaniem ekologicznym, że można je wykorzystywać zarówno w domu, jak i w ogrodzie, na działce czy w gospodarstwie rolnym. Wiemy, że deszczówka to naturalny surowiec, którego możemy używać zamiast wody płynącej z instalacji sanitarnej. Wiemy też, że inwestycja w zbiorniki na deszczówkę szybko się zwraca, gdy tylko zaczniemy używać wody, która się w nich zgromadzi.


Pora zatem odpowiedzieć sobie na jedno ważne pytanie, które dotyczy konkretnie mieszkańców Kozienic:


Gdzie w Kozienicach można kupić zbiorniki na deszczówkę?


Odpowiedź brzmi: w firmie Ekobet! Nasza siedziba znajduje się co prawda w Radomiu, jednak nasze produkty dowozimy do naszych klientów, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby także kozieniczanie skorzystali z naszej oferty. Co trzeba zrobić, by zamówić zbiornik? Przede wszystkim określić jego parametry – to znaczy rozmiar, wysokość, szerokość, głębokość. Warto wziąć pod uwagę jego konkretne przeznaczenie, czyli sposób i miejsce wykorzystania deszczówki – dzięki temu łatwiej będzie zdecydować, w jaki sposób zbiornik ma być zainstalowany oraz i czy i jak ma być połączony z instalacją wewnątrz domu. Następnie należy zadzwonić do nas i złożyć zamówienie. W razie jakichkolwiek pytań – chętnie na nie odpowiemy i udzielimy porad.


Zdecyduj się na nową inwestycję już dziś – czekamy na Twój telefon!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.