Zbiorniki na deszczówkę w Sokołowie Podlaskim

Budujesz dom? Jeśli tak, to z pewnością zastanawiasz się nad tym, jak zagospodarować przestrzeń wokół niego. Gdzie garaż, gdzie podjazd, gdzie ozdoby i dekoracje, a gdzie ogrodowa wiata, pod którą spędzisz miłe letnie wieczory... Jeśli tak właśnie jest, to chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na jeszcze jedną kwestię, którą powinieneś uwzględnić w tych rozważaniach: zbiorniki na deszczówkę!


Zbiorniki na deszczówkę dla oszczędności i nie tylko


Spraw, żeby Twój dom działał oszczędnie - wykorzystuj darmowe surowce zamiast tych, za które musisz płacić. Wspieraj rozwiązania ekonomiczne i ekologiczne. Zbiorniki na deszczówkę coraz częściej montowane są przy domach, na działkach, w gospodarstwach rolnych... Zgromadzoną w nich wodę deszczową można na wiele sposobów wykorzystywać, oszczędzając w ten sposób wodę z wodociągów. Podlewanie roślin w ogrodzie, mycie sprzętów i narzędzi, a nawet spłukiwanie toalet w domu – wszystko to możesz zrobić zużyciem tego naturalnego, spadającego z nieba surowca.


Jeśli wciąż masz możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni wokół budowanego właśnie domu, zastanów się, jak możesz tam zainstalować taki właśnie zbiornik i nie wahaj się. Ta inwestycja z pewnością Ci się opłaci.


Sokołów Podlaski – złóż zamówienie już dziś!


Na teren Sokołowa Podlaskiego bez problemu dowieziemy nasze produkty, jeśli zdecydujesz się je u nas zamówić. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.