Gostynin – znajdź w okolicy zbiorniki na deszczówkę

Kalendarzowa jesień już nadeszła, ale ta prawdziwa wciąż jeszcze zwleka. Choć jest już dużo chłodniej niż jeszcze 3-4 tygodnie temu, to ulewne deszcze wciąż nas omijają. Sucha pogoda, żółknące drzewa, spadające liście – oto obraz złotej polskiej jesieni. Cieszmy się nią tak długo jak tylko możemy, bo gdy przeminie, w jej miejsce pojawią się ulewy i słoty.


Wtedy jednak wciąż będzie coś, co będzie w nas podtrzymywało dobry humor – a będą to zbiorniki na deszczówkę! Dlaczego to właśnie te betonowe zbiorniki miałyby nas wprowadzać w dobry nastrój? Dzięki świadomości tego, że gromadzona w nich woda to skuteczny sposób na oszczędność. Woda deszczowa, jeśli połączymy ją z instalacją rurociągową w domu, garażu czy budynkach gospodarskich (np. oborze), może nam się bardzo przydać, np. do spłukiwania toalet, czyszczenia różnorodnych sprzętów czy też stanowisk dla zwierząt. Im więcej jej zużyjemy, tym więcej zaoszczędzimy wody płynącej z instalacji sanitarnej, za którą musielibyśmy zapłacić. Deszczówkę zaś mamy zupełnie za darmo!


Gostynin – zbiorniki na deszczówkę dla oszczędnych i proekologicznych


Zbiorniki na deszczówkę, poza tym, że pozwalają nam oszczędzać, są też świetnym rozwiązaniem wspomagającym zachowania proekologiczne. Każdy, kto ma na uwadze dobro naszego środowiska wie, że marnowanie wody jest dużym problemem w społeczeństwie. Zmniejszenie jej zużycia z wykorzystaniem wody opadowej to krok, który warto podjąć, jeśli chcemy oszczędzać ten cenny życiodajny surowiec.


Zamów zbiorniki na deszczówkę, a chętnie dowieziemy je na teren Gostynina lub do innych okolicznych miejscowości. Zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.