Sulejówek – zamów już dziś zbiorniki na deszczówkę

Szukasz sposobów na skuteczne oszczędzanie? Najważniejsze są odpowiednie nawyki – dzięki nim oszczędzanie stanie się naturalnym procesem, który będzie się odbywał nawet wtedy, gdy nie będziesz o nim myślał.


Zgaszanie światła i odłączanie od prądu sprzętów, których aktualnie nie używasz; zakręcanie wody podczas mycia zębów; mycie naczyń w napełnionym zlewozmywaku zamiast pod bieżącą wodą; zastępowanie kąpieli prysznicem kiedy jest to możliwe... Wszystkie te z pozoru niewielkie czynności mogą Ci pozwolić na dużą oszczędność, jeśli staną się nawykiem Twoim i pozostałych domowników.


Nawyki powstają bardzo szybko – już po trzech tygodniach powtarzana świadomie czynność zaczyna być wykonywana bezwiednie i automatycznie. Trzy tygodnie – a Twoje rachunki za prąd czy wodę mogą się zmniejszyć na zawsze.


Innym sprytnym sposobem na oszczędzanie jest instalacja zbiornika na deszczówkę, jeśli mieszkasz w domu i masz możliwość jej gromadzenia. Zgromadzoną wodę opadową możesz wykorzystywać na wiele sposobów w ogrodzie, garażu czy w gospodarstwie, oszczędzając wodę płynącą z instalacji wodociągowej. Zbiorniki na deszczówkę w połączeniu z odpowiednimi nawykami dadzą podwójne efekty, które zauważysz już po kilku tygodniach.


Sulejówek – zbiorniki na deszczówkę możesz zamówić u nas!


Jeśli chcesz zaopatrzyć się w taki zbiornik, zgłoś się do nas i sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania. Zamówiony produkt dowieziemy do Sulejówka lub w jego okolice, działamy bowiem na terenie całego województwa. Skontaktuj się z nami już dzisiaj - zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.