Zbiorniki na deszczówkę w Kobyłce

Jeśli jesteś mieszkańcem Kobyłki i myślisz, że w tym roku jesienne deszcze magicznie ominą Twoje miasto, to niestety nie mamy dla Ciebie dobrych wieści. Deszcze nadejdą. To pewne jak to, że dwa razy dwa jest cztery. Ale nie jest to powód do smutku ani zmartwień, a wręcz przeciwnie – obfite opady w tym roku mogą wyjątkowo Ci się przysłużyć. Pod warunkiem, że... zainwestujesz w zbiorniki na deszczówkę!


Zbiorniki na deszczówkę, którą możesz wykorzystać na wiele sposobów


Wiele osób nie przepada za zimnymi jesiennymi deszczami. Ale z pewnością nie ma wśród nich tych, którzy nauczyli się owoce deszczowej pogody właściwie wykorzystywać. Osoby, które zaopatrzyły się w zbiorniki do gromadzenia deszczówki na myśl o nadciągających ulewach uśmiechają się, bo wiedzą, że oznaczają one niemałą oszczędność.


Jak wykorzystywać wodę deszczową w warunkach domowych lub w gospodarstwie? Jej najpopularniejsze zastosowanie – czyli podlewanie roślin – jesienią mija się z celem. Możesz jednak podłączyć tę wodę do instalacji w piwnicy, warsztacie, oborze czy garażu i wykorzystywać ją do czyszczenia urządzeń, pomieszczeń czy pojazdów. Możesz także napełniać nią spłuczkę w toalecie, dzięki czemu przyda Ci się nawet w domu. Sam widzisz, że deszcz równa się oszczędność!


Kobyłka – zamów najlepsze produkty


Skontaktuj się z nami, by zamówić zbiorniki betonowe – dowieziemy je do Twojego domu w Kobyłce lub w okolicach. Niech jesień przyniesie Ci korzyść, której się nie spodziewałeś. Czekamy na Twój telefon!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.