Zamów zbiorniki na deszczówkę w Płońsku

Lato postanowiło jeszcze trochę przedłużyć swój pobyt w Polsce, choć jest już wyganiane przez upartą jesień, która zdaje się dominować zwłaszcza wieczorami. Już wkrótce słoneczne dni zostaną na stałe zastąpione deszczem i słotą. Każda pora roku ma jednak swój urok, który warto dostrzegać. Każda pora roku może też być przez nas właściwie wykorzystana. To dotyczy także jesieni!


Wykorzystaj jesień – gromadź deszczówkę w zbiornikach


Deszcz oznacza dużą ilość wody, a woda przecież jest nam potrzebna każdego dnia. Dlaczego więc korzystać z tej, która płynie z sieci wodociągowej, gdy można oszczędzić i wykorzystać deszczówkę zgromadzoną w specjalnie do tego celu zainstalowanych zbiornikach? Oczywiście woda deszczowa nie będzie się nadawała do spożycia czy też do celów higienicznych, ale możemy jej używać na wiele innych sposobów. Dobrym pomysłem jest podłączenie jej do kranów w garażach, piwnicach, warsztatach, stajniach, oborach – dzięki temu można jej użyć do czyszczenia różnych urządzeń czy pomieszczeń. Połączenie zbiornika z toaletami w domu umożliwi jej wykorzystanie do ich spłukiwania. A to tylko kilka z możliwości.


Płońsk - przywitaj jesień dobrą inwestycją w zbiorniki na deszczówkę


Jeśli poszukujesz pojemników na deszczówkę lub innych zbiorników betonowych w okolicach Płońska, skorzystaj z naszej oferty. Sprawdź, jakie produkty oferujemy, skontaktuj się z nami i zamów wybrany pojemnik zanim jeszcze nadejdą jesienne słoty. Zapraszamy!


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.