Zbiorniki na deszczówkę w Piastowie

Tegoroczna jesień zapowiada się wyjątkowo pogodnie. Nie znaczy to jednak, że ominą nas tym razem ulewne deszcze, które niestety są domeną tej pory roku. Zanim jednak nadejdą, możemy się dobrze na nie przygotować i sprawić, że w tym roku zamiast psuć nam nastroje, przyniosą nam wymierną korzyść. Wodę deszczową można przecież gromadzić i wykorzystywać do najróżniejszych celów. Wystarczy jedynie zainwestować w zbiorniki na deszczówkę oraz – w zależności od celu, w jakim chcemy ją gromadzić – w odpowiednią instalację.


Zbiorniki na deszczówkę – jak wykorzystywać ich zawartość?


Latem woda deszczowa świetnie sprawdza się przy podlewaniu roślin, jesienią jednak nie będą one potrzebowały dodatkowej dawki wody. Dlatego też warto poznać inne jej zastosowania. Deszczówka świetnie nada się do spłukiwania toalet. Można ją także wykorzystać czyszcząc różne urządzenia, narzędzia, pojemniki czy też wnętrza pomieszczeń, np. w gospodarstwie rolnym. Ten naturalny surowiec pochodzący z chmur może nam przynieść niemałe oszczędności, w związku z tym koszty instalacji zbiornika zwrócą się bardzo szybko.


Piastów – znajdź produkty dobrej jakości w swojej okolicy


Mieszkasz w Piastowie lub w pobliżu? Chętnie dowieziemy nasze produkty do Twojego miasta lub jego okolic. Nasza firma ma siedzibę w Radomiu, więc pokonanie tych 100 kilometrów nie będzie dla nas żadnym problemem. Zgłoś się do nas już teraz i zamów zbiornik betonowy zanim nadciągnie deszczowa jesień.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.